SNAPS

Ma ilmselt ei ole selles blogis enne rääkinud kokkamisest? Välja arvatud see, et mainisin oma sünnipäeva postituses, et mulle meeldib süüa teha ja ka peolauad reeglina ise katta. Kunagi, umbes 4 aastat tagasi pidasin toiduteemalist blogi, aga ei jõudnud sellega väga kaugele. Ma ei teagi, kas põhjus oli see, et ma ei osanud väga hästi toitu pildistada (ma tõesti nautisin köögis askeldamist oluliselt rohkem kui pildistamist). Ja tollel hetkel olin ma fotograafia osas üsna algaja ka. Kuigi nüüd on oskuseid rohkem ja kompositsiooni meelt olen ka ülikoolis kolm aastat treeninud, siis kuidagi on läinud nii, et blogisse reeglina retseptid koos piltidega ei jõua. Ausalt öeldes toidust teen pilte ainult siis, kui jagan Instagrami story‘s (@anne.hanni) pilti koos kirjeldusega, mida toit endas sisaldab.

Instagram3

Kui rääkida toidust, siis viimase poole aastaga on mu toidud pea 50% ulatuses muutunud. Just see, mida ma otsustan süüa teha. Kui varem tegin ma klassikalisi toite, näiteks kartulipuder hakkkotletidega või koorest pastat, siis nüüd eelistan ma eksperimenteerida erinevate maitsetega. Välja nägemine on toitudel üsna sarnane ja enamasti meenutavad nad salateid, sest segan omavahel kõik komponendid ära või siis teisel juhul laon asjad üksteise peale. Näiteks eile praadis õde hakkliha ning keetis kinoad. Minu taldrikule jõudis roog sellisel kujul – kõige põhja kino, siis hakkliha, seejärel valged oad, avokaado, chia seemned ja tüümian. Praegu mõtlen, et oleks võinud laimimahla ka lisada, oleks maitsed paremini esile tulnud.

Instagram2

 

Toiduga seoses veel üks fun fact, ma olin veendunud, et ma ei hakka kunagi täisterapastat sööma, sest see maitses nii halvasti. Nüüd aga meeldib see mulle väga ja enamasti kasutan just seda, välja arvatud juhul kui teen koorest pastat. Pigem söön makarone koos köögiviljade ja kanaga või siis päikesekuivatatud tomatid, avokaado ja šampinjonid (üks mu lemmikkooslusi).

Seega, kui soovid natuke saada inspiratsiooni, mida lõunaks/õhtuks süüa, siis minu Instagrami story’st aeg-ajalt seda saab. Enamasti Instagrami postitan pigem sportlikke pilte ja aeg-ajalt söögist pilte ka.

Instagram

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.