ANDMETE TÖÖTLEMINE

12.03.2021

 

ANNE HANNI DESIGN annab endast parima, et kaitsta klientide privaatsust ja hoiduda turundustegevusega klientide häirimisest.

Andmete töötleja on Anne Hanni Design OÜ (reg.nr 14529980, Raadiku 8a/1, Tallinn 13812), mis töötleb klientide andmeid, et teenindada e-poe kliente. Isikuandmeid töödeldakse all toodud juhtudel ja tingimustel.

E-pood

  1. E-poest ostu teenindamiseks on meil vaja teada teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja tarneviisi.
  2. Kauba saatmiseks edastame need andmed posti- või kullerteenuse pakkujale.
  3. Kui olete e-poest ostu sooritades juba sisestanud oma kontaktandmed ning mingil põhjusel teil ost ebaõnnestub, siis võime võtta teiega selle konkreetse ostu asjus ühendust, et lahendus leida. Teile võib tulla selle ostu kohta automaatkiri, milles on lihtne võimalus oma ost lõpuni viia.
  4. Me ei kasuta e-poes tehtud ostude käigus saadud andmeid pakkumiste saatmiseks ega anna neid kolmandatele isikutele.

 

Veebilehl annehanni.com

  1. Veebilehtedel kasutame küpsiste tehnoloogiat, mille käigus talletub külastajate IP-aadress ja külastusstatisika (seansi-, püsiküpsised). Need andmed ei ole isikustatud ja nende andmete põhjal meie pakkumisi ei tee.
  2. Meie veebilehed sisaldavad küpsiseid ka kolmandatelt osapooltelt nagu Facebook, Google, Youtube jt. Kui jagate midagi meie lehelt sotsiaalmeediasse, siis võib sotsiaalmeedia teenusepakkuja salvestada teie veebilehitsejasse küpsise.
  3. Küpsistest saate igal ajal loobuda, muutes kasutatava veebilehitseja seadistusi. Samuti saate juba salvestatud küpsised kustutada.
  4. Veebilehe annehanni.com külastamine võib mõjutada teile tulevikus teistest keskkondades suunatavat reklaami – see tuleneb sellest, et olete andnud sellise nõusoleku vastavas keskkonnas, mis teile reklaami kuvab, näiteks Facebook või Google. ANNE HANNI DESIGN nende keskkondade kogutavaid andmeid ei näe ega kasuta, kuid võib osta nende keskkondade kaudu reklaami, mis siis teieni jõuab.