PRINTSESSIPIDU

Mu sünnipäevani on aega vähem kui kolm kuud. Mul on palju mõtteid, mida teha ja kuidas teha. Mulle meeldib organiseerida, läbi mõelda iga detail peol, kujundada kutseid, mõelda kaunistustele, mõelda kõik söögid-joogid läbi ja mõelda, milline on peo teema. Nii nagu ka lõpupeo korraldamisega, alustasin ka praegu ettevalmistusega varakult, et ükski asi ei jääks viimasele hetkele ja poleks asjatult muretsemist. Ma olen super põnevil. Räägin aga lähemalt ülikooli lõpupeost, millest on nüüdseks möödas umbes kolm kuud, aga need emotsioonid on mul veel ehedalt meeles.

img_1316

img_1227

img_1226

img_1225

Märtsikuus hakkasin rohkem mõtlema sellele, et kuidas võiks lõpupidu korraldada. Olen korraldanud ise nii enda põhikooli kui ka gümnaasiumi lõpupeo ja kuna mulle meeldib detaile läbi mõelda ja eriti tegeleda söökide tegemisega, siis ei mõelnud ma ka ülikooli lõpetamise pidu tähistamisele kohvikus või restoranis. Kui valitud sai Tallinn Dolls’i kleit, siis tuli sellest mõte teha printsessipidu. Ehk siis kutse oli roosakates toonides, kaunistamisel kasutasin roosat ja valget, makroonid tegin pastelsetes toonides ning proovisin luua kodus sellise natuke nagu muinasjutuliku hõngu.

Kuna oli õhtune aeg, siis suuri praade ma tegema ei hakanud, lisaks sellele, et ma olen niikuinii salatite ja suupisteta fänn. Tervituseks pakkusin šampust ning limonaadi. Laual oli kolm erinevat salatit pokaalides ja klaasides, erinevaid suupisted. Mozzarella, kirsstomat ja basiilik. Sinihallitusjuust ja pirn. Brie ja maasikas. Feta ja arbuus. Tegin kahed erinevad vardad ehk siis grilltikkude otsa panin kirsstomatit, oliive, kana, melonit, parma sinki, basiilikut, mozzarellat.

Magusaks olid laual makroonid – sidruni-, maasika- ning piparmündimaitselised, šokolaadimuffinid maasika- ja vanillimatselise toorjuustukreemiga, vahukommid šokolaadiglasuuris, pulgakoogid ning kaks puuviljavaagnat. Olen suur klaaspudelite armastaja, seega ka joogid olid klaaspudelis, et ei peaks jooki valama ning mullid oleksid sees. Jooginurgas oli  sidrunilimonaad ning gaseerimata vett.

img_1237

img_1501

_mg_1266

Kaunistustest nii palju, et printisin välja tähed, lõikasin need paberist välja ning kinnitasin need seinale või nööri külge. Seintele tegin siidipaberist roosad ning valged lilled, õde otsis mulle palju roosasid õhupalle, mis said seinale kinnitatud nööri ja kleeplindiga. Kasutasin toas ka laternaid, et õhtut hubasemaks muuta. Eriline roll oli ka fotonurgal, kus soovijad said teha naljapilte, kasutades tiku otsas olevaid vuntse, prille, huuli või siis lihtsalt poseerida.

Kutse peole meenutas postkaarti ehk et ühele poole oli kirjutatud roosakale taustale kutse ja teisel pool oli tekst ning mark (ei pannud kutset eraldi ümbrikusse, et saata). Tegin ka lauakaardid roosakates toonides, mis olid sarnased nagu kutse, kust sai infot, mis toiduga on tegu ja mida see söök endas sisaldab. Kui sul on soov korraldada mõni pidu hea söögiga ja vajad menüü koostamise osas nõu, siis võid julgelt mulle kirjutada. Lisaks teen suupisteid, salateid, makroone ja muffineid ka tellimuse peale.

img_1494

img_1428

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.