OLE ENDAGA HEA SÕBER

Tsau, 2018, mida ägedat vahepeal on juhtunud?

Olen blogikeskkonnast olnud eemal paar kuud ja vahepeal on toimunud kõike. Kord hõljusin pilvede peal ja kord oli tunne, et kas kuristik saab veel sügavam olla? Aga kõik on mööduv ja pärast pilvi tuleb alati päike. Ja enamasti üsna pikaks ajaks, kui lased headel asjadel juhtuda ja aktsepteerid seda, et kõik ei saa alati ideaalselt õnnestuda. Ja vahepeal on täiesti okei olla laisk ka.

Tead seda hetke, kui istud pärast pikka päeva lõpuks maha ja võtad aja, et lihtsalt olla ja mõelda sellele, et kuhu  jõudnud oled? Võtad selle aja, et mõelda kõigile nendele headele ja ilusatele hetkedele, millest on saanud ilusad mälestused.

Pidasin jaanuari keskel oma 24ndat sünnipäeva, veetsin õhtu mega ägedate inimestega. Oli väga ilus õhtu, täis naeru, rõõmu ja südamesse minevaid mõtteid/sõnu. On hea tunda, kui see, mis Sulle endale läheb korda, läheb ka teistele. Julgustab edasi liikuma, õppima rohkem, et saada paremaks. Isegi, kui poleks head tagasisidet, ei tohi unistusi unarusse jätta. Sa ise tead kõige paremini, mida pead tegema ja kuhu jõuda soovid.

Heade sõnade puhul on aga boonuseks see, et kui tekib tagasilangus, siis saad meenutada neid sõnu ja saad kiiremini rajale tagasi. Kõige olulisem on õppida sellel teekonnal, võtta endaga kaasa kogemused, õppida vigadest… ja lõpuks öelda endale, et olen tubli! Kui tihti kiidame end? Ma arvan, et üsna vähe, sest arvame, et peaksime paremad olema. Aga tegelikult ei pea… Peame õppima end aktsepteerima sellisena nagu hetkel oleme, olema endaga sõbrad ja hindama end. Isegi, kui meil on peas miljon ideed, kuidas saada paremaks – kas siis paremaks kuulajaks, kuidas rohkem jõuda, kuidas paremasse füüsilisse vormi saada. Jah, meil peavad olema eesmärgid ja unistused. Aga tunnusta end selle eest, kuhu juba oled jõudnud. Kahtlemata oled juba ühtteist korda saatnud… ja mõned aastad tagasi poleks uskunud, et jõuad siia, kus hetkel oled. Ole endaga hea sõber ja hoia end, Sa oled seda väärt!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.