MEELDIB

1. BodyBalance’i trenn
Ma ei tea, kuidas teistega lood on, kes seda tundi armastavad, aga ma võiks vist peaaegu lõputult seda trenni teha. See tähendab siis seda, et 15 korda nädalas pole mingi probleem. Kas ma ka kolm kuud järjest jõuaks teha, seda ma ei tea, näiteks praegust kava olen teinud 5,5 nädalat ja selle aja jooksul on olnud 55 BodyBalance’i trenni. (treeneri elu)

2. Suurepärane söök
Hm, kellele ei meeldiks, eks? Ma armastan köögis kokata ja küpsetada. Küpsetamisega on mul pigem selline suhe, et ma teen ja naudin, aga söömise rõõmu jätan suures osas teistele. Näiteks kui ma teen toorjuustukooki ja jagan selle 12ks tükiks, söön ma ühest tükist enamasti pool. Ja kokkamisest ma võiksingi rääkima jääda, aga lähemalt mõni teine kord.

3. Must ja valge
Mulle meeldib enamasti kanda just musta ja valget värvi riideid. Suveajal võib juhtuda, et kannan ka pastelseid toone – õrna roosat ja mündirohelist. Trennis olen ma enamasti värvide armastaja, peamiselt küll roosa, kuigi viimasel ajal on paljud uued lemmikud hoopis valged või siis mustad. Aga vähemalt on mu soovide nimekirjas topp, mis on hall ja lisatud on juurde ka virsikutooni (seega päris must-valgele vist üle ei lähe).

IMG_4290

 

IMG_4186

IMG_4197

5. Mulle meeldib trennis olla kõige ees ja üsna treeneri vastas
Sest nii on hea vaade, lisaks näen end enamasti peeglist ja saan korrigeerida oma asendit.

6. Käia regulaarselt trennis
Lisaks sellele, et ma kogu aeg ees “taidlen”, olen ma ka iga kord trennis kohal. Ainult mõnel erandjuhul puudun, aga ma armastan treeningrutiini. Igal hommikul mõelda, mis trenni ja kuhu ma lähen – see pole mina.

7. Mul on nõrkus musta värvi käekottide vastu
Mul oli kaks peaaegu sarnast kotti (õe sõnad), minu jaoks muidugi totaalselt erinevad kotid. Õde tahtis ühte endale, sai selle. Ja otseloomulikult pidin ma uue ostma, mis üllatus-üllatus, on tema meelest ka samasugune. Aga ei, ma jään enda juurde, kõik nad on väga erinevad.

8. Jääda iseendaks
Kunagi püüdsin ma olla “parem”, aga sellest ei tulnud midagi välja. Peamiselt sellepärast, et keegi ei hinnanud mu pingutusi ja ma märkasin, et midagi ei läinud kokkuvõttes paremaks. Tuli leida hoopis see, mis mind ennast kõige enam kõnetab ja kuulata oma sisetunnet. Ja siis hakkasid juhtuma imelised asjad. Ja nüüd parim lahendus pea igale probleemile on see, et vaatad korra enda sisse ja teed otsuse lähtuvalt sellest.

9. Head inimesed
Ja seltskond… Oh, ma võiks vist pikalt kirjutada teemal, kuidas mulle inimesed meeldivad. Iga inimene on eriline ja mulle meeldib inimest tundma õppida. Mulle meeldib avastada seda ilu, mida inimene endas sisaldab.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.