KUIDAS TREENIMISEGA LÄHEB

Panin taustaks BodyBalance’i uue playlist’i mängima – minu moodus õppida uus kava selgeks. Kvartalkoolitus, kus teeme läbi uue kava, on homme. Enamasti saab aga uue kava päev varem kätte ja saab vaikselt õppima hakata. Tegelikult on mul väike plaan homseks kava selgeks saada, aga eks näis, kuidas sellega läheb. Lisaks ootab mind nädalalõpus praktiline eksam FAF’is (Fitness Academy of Finland) ja proovin veel nende viie päeva jooksul teha erinevatele klientidele personaaltrenne, et endal oleks kindlam tunne eksamil.

Eelmisel reedel oli meil FAF’is teooriaeksam ja viimane aeg ongi möödunud enamasti kas siis õppides teooriat või siis spordiklubis andes rühmatrenne ja personaaltrenne. Selle kõige juures pole ma enda trenne ka unustanud ehk siis proovin jõuda rühmatreeningutesse ja kaks korda nädalas jõusaalis käia. Jooksmisest ma hetkel loobusin, sest koormus läks liiga suureks ja pidi valiku tegema. Arvestades seda, et olin käinud jooksmas umbes 8 aastat ja jooksnud iga päev, siis see otsus oli minu jaoks raske, eriti emotsionaalses mõttes, aga enda keha peab kuulama, muidu on vigastused kiired tulema.

IMG_8607

IMG_8580

IMG_8566

Kui saan treeningrütmi jälle tagasi, siis mõtlen uuesti jooksmisele. Ilmad lähevad ka peagi soojemaks ja oleks mõnus vähemalt kaks korda nädalas jooksurajale jõuda. Treeningrütmist hetkel nii palju, et mul endal on kolm BodyBalance’i tundi, mida tegelikult pole palju, aga kuna ma olen harjunud endale üsna palju trenni tegema, siis oli üsna raske otsustada, et millest ma siis loobun, et saaksin trenne anda. Mu ideaalplaan näeb hetkel välja nii, et juhendan kolm BodyBalance’it (nõustun asendama maksimaalselt kahte tundi nädalas), käin ise kolmes BodyBalance’is, teen kogu keha kava jõusaalis kaks korda nädalas (ja korra kuus käin vähemalt ise ühes personaaltrennis) ja superseeriat keskkerele samuti kaks korda nädalas (seda enne või pärast BodyBalance’i tundi).

Hetkel on võimalus mu trennides käia People Fitness’is (esmaspäeval ja kolmapäeval kell 20.30) ning Arigato spordiklubis (teisipäeval kell 19.30) ning samuti võimalus nendes klubides tulla mu personaaltrenni.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.