KAPRI SAAR

image

image

Kui oli kindel, et veedan oma puhkuse Itaalias, otsustasin, et Kapri saar on kindlasti üks nendest kohtadest, mida külastada soovin. Treener mainis, et see on imeline koht ja et ta pole enne näinud midagi nii ilusat, siis huvi saare vastu kasvas veelgi.

Läksin juba hommikul Napolis laeva peale, et sõita Kapri saarele ning nautida maksimaalselt pikka päeva saarel. Tõesti, see vaade, mis avanes vahetult enne randumist, oli lummav – sadam koos väikeste paatidega, vaade mäele ning heledatele majadele. Jõudsin kusagil poole üheksa ajal sadamasse ning väljas oli juba kusagil kolmkümmend kraadi.

image

image

image

image

Jalutasin paar tundi saarel, jõudsin üles tippu, kust avanes imeline vaade sadamale ning merele. See sinine vesi, tuul sasimas juukseid ning mõnus soe suvepäev – kõik, mida vaja suurepäraseks päevaks. Jalutamine andis võimaluse tutvuda saarega lähemalt, näha, kuidas inimesed elavad saarel, millised on tänavad, mida mööda nad jalutavad. Võimalus on ka bussiga sõita mäe otsa. Pärast pikka jalutuskäiku suundusin randa, kus oli juba palju inimesi. Õnneks leidsin endale koha ja mingi hetk tundsin, et nii palav on. Selleks hetkeks oli õues juba 35 kraadi. Käisin kiirelt vees, mis oli mõnusalt jahutav ja nautisin rannas olemist. Seega mu ülejäänud päev mööduski rannas, vaadates, kuidas lained mängivad, kuidas merel sõidavad paadid. Nautisin lihtsalt seda hetke ja seda tunnet, et ei pea kuhugi kiirustama. Käisin söömas pasta Carbonara’t, mis maitses hästi ja jäin teenindusega ka rahule.

image

image

Tõesti, see saar oli imeline ja ma olen nii-nii õnnelik, et ma otsustasin saarele minna ja nägin ja kogesin nii palju ilu. Milline saaks olla parem puhkus, kui nautida ilu, seigelda ning tunda vabadust? Mul on tunne, et sõnad said otsa, aga las pildid räägivad enda eest ja jutustavad mu imelisest päevast. Kapri saar on kindlasti üks nendest kohtadest, kuhu soovin uuesti minna ja kus oma puhkust veeta.

image

image

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.